Plieno stiklo durys ir pertvaros

Plieno – stiklo konstrukcijos vizualiai didina patalpą, suteikia daugiau šviesos ir nereikalauja didelės papildomos apdailos.

Mes jus galime pasiūlyti aukštos kokybės plieno-stiklo sistemas įvairios paskirties sritims:

  • Šilumą izoliuojančios lauko durys ir langai;
  • Fasadai ir stiklastogiai;
  • Vidaus durys, langai, pertvaros;
  • Priešgaisrinės ir priešdūminės paskirties konstrukcijos;
  • Apsauginę funkciją atliekančios durys ir langai (apsauga nuo įsilaužimo, šūvių, sprogimų);
  • Nerūdijančio plieno durys, langai, fasadai ir pertvaros.

Gamyboje naudojamų Voest Alpine profilių sistema yra tobulas plieno ir nerūdijančio plieno durims, langams ir fasadams sprendimas. Plienas ir nerūdijantis plienas padeda ne tik pasiekti estetinių aukštumų stiklo architektūroje, bet tuo pačiu ir puikiai pasitarnauja kaip patvari statybinė medžiaga saugumo ir tvirtumo reikalaujančiose srityse.

Šilti, lauko sąlygoms skirti plieno profiliai Voest Alpine– ypatingų termoizoliacinių savybių turinti sistema. Ši sistema buvo kuriama atsižvelgiant į šiuolaikinius, pačius naujausius konstrukcinius-techninius ir statybinius-fizikinius reikalavimus. Profiliai kartu su silikoninių tarpinių panaudojimu, stiklo paketo užpildu garantuoja optimalią šilumos ir garso izoliaciją. Kvalifikuotų specialistų sprendimų dėka išorinės konstrukcijos tuo pačiu yra apsaugotos ir nuo įsilaužimų, ir be to neutralizuoja temperatūrų skirtumą tarp oro patalpų išorėje ir viduje. Profilių paviršiaus apdailai yra naudojamas miltelinis dažymas (pagal RAL spalvininką), kuris saugo gaminius nuo mechaninio ir atmosferos poveikio.

Voest Alpine profiliai jau daugelį dešimtmečių yra sėkmingai naudojami įvairiose srityse – ypač durų, langų ir pertvarų gamyboje. Plieno profiliai užtikrina saugumą (netgi su paprastų užraktų sistema) prieš įsilaužimus, sprogimus taip pat gerai, kaip ir saugo nuo ugnies plitimo, dūmų bei kulkų.

Estetiniai klientų poreikiai bus visiškai patenkinti Voest Alpine profilius kombinuojant su stiklu ir/arba paneliniais užpildais, netgi jei jie yra labai siauri. Voest Alpine profiliai tarnaus jums ilgai netgi labai atšiauriomis sąlygomis. 2 mm sienelės storumas garantuoja atsparumą didelėms apkrovoms, tinkamą suvirinimą ir standų sujungimą.

Voest Alpine profiliai yra siauri, lengvai naudojami konstrukcijose. Šių profilių sistema palanki įvairiems dizaino sprendimams. Profilis yra dvigubai apsaugotas – jo paviršius cinkuotas ir padengtas milteliniais dažais. Profilių gamybos procesas yra nekenksmingas aplinkai, o patys profiliai yra gaminami perdirbant metalo atliekas.