Durys sauga 1

Plieninės apsauginės šarvuotos durys SAUGA I

Plieninės apsauginės durys su dvigubomis silikoninėmis tarpinėmis. Durų stakta gaminama iš 80x40x2 mm stačiakampio vamzdžio. Durų varčios konstrukcija pagaminta iš vamzdinio profilio 40x20x2 mm. Iš išorinės varčios pusės duryse yra montuojamas 2 mm apsauginis plieno lakštas. Metalinės konstrukcijų dalies apdaila – miltelinis dažymas pagal RAL 1011 arba 8017.
Užraktai: Seifinis – ……, 6 plokštelių (paslapčių) su apdaila ir apsauga; Rakinimas: trijomis kryptimis; raktas mažas/didelis, Rakinimo kaiščiai: 5vnt vienalyčio metalo, chromuoti; Pagrindinis – ….. ; skandinaviško tipo šerdis; Rakinimas: viena kryptimi, pasukant raktą 90 laipsnių; Rakinimo kaištis: trisluoksnio plieno; Su rankenos liežuvėliu. Užraktai duryse yra iš abiejų pusių apsaugoti plieno lakštu: montuojami į specialią dėžutę, kas leidžia užtikrinti spynos saugumą iš vidinės durų pusės, rankenos nulenkiamos (chr).
Termoizoliacinis varčios užpildas – 40 mm akmens vatos plokštė. Varčios storis 66 mm. Vyrių pusėje montuojami du stacionarūs kaiščiai, kurie neleidžia durų nukelti nuo vyrių. Durys yra gaminamos su suomiškais vyriais, skirtais sunkioms durims, turinčiais atraminius guolius.
Konstrukcijų apdailos variantai: įvairių spalvų laminuota medžio drožlių plokštė, PVC laminuota medžio dulkių plokštė.
Akutė – panoraminė, 180° apžvalgos kampas. Durų konstrukcijos montuojamos angoje ankeriniais varžtais (10×112), tarpai tarp sienos ir staktos užpildomi montavimo putomis.
Išoriniai apvadai, nerūdijančio plieno slenkstis.
Galima įvairi papildoma komplektacija. Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus.